SLUŽBY

 


 
Caruso - holštýnský plemeník. Tento hřebec přináší sílu, charakter a pevné zdraví. Je potomkem světově úspěšných rodičů a i jeho potomstvo dává o sobě v parkurovém sportu vědět. Více informací na www.caruso-medimade.eu.

 

 


 
Nabízíme řadu krmiv pro koně značky Subli, která zahrnuje granule, müsli a zrna. Krmiva jsou vyrobena ze 100% rostlinných a bezpečných surovin, jako jsou oves, ječmen, kukuřice, otruby, lněné semínko a čisté přírodní byliny. Jako specialista na krmení koní Voermeesters ví lépe než kdokoli, co koně a poníci potřebují, aby správně fungovali. Aby byla trvale zajištěna vysoká kvalita a optimální bezpečnost, Subli produkuje krmiva pro koně v souladu s přísnými protokoly GMP + a HACCP. Více na www.sublicz.cz.

 
Subli.nl - domovské stránky holandského výrobce krmiv značky Subli.

 
Firma Kubias je největším výrobcem skokového materiálu v České republice. Nabízí výrobu a prodej kompletních parkurů, tréninkových skoků, reklamních a klientských překážek.

 

© 2024 Horse Point Sojovice  l  Sojovice 219, Sojovice  294 75  l  Tel.: +420 721 520 508  l  Email: info@pferdehorse.eu